• Допомога
 • Показати

  Wild cards

  До складу серії входить 1 Товар

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Английский
  Виробник: Orion
  Рік видання:2012

  Велике повернення книжок про всесвітнього супергероя, які створив і видав сам Джордж Р. Р. Мартін, автор книги «Гра престолів».

  Не всі знають, що світ має інший бік історії. Інопланетний вірус захоплює Землю в період після Другої світової війни. Частину людей, які вижили, вірус наділяє неймовірною силою. Декого з них, хто володіє надлюдськими ментальними та фізичними здібностями, називають Тузами. Решта — це Джокери, надлюди, понівечені фізично або ментально. Певна група надлюдей використовує свої здібності на благо людства. Але інші застосовують їх на шкоду. «Дикі карти» — це їхня історія.

  Поверніться на початок серії історій під редакцією Джорджа Мартіна, які, як і їх персонажі, претендують на статус справжніх легенд. Ніколи раніше супергерої були настільки близькими до реальності.

  В оригінальне видання 1987 року ввійшли розповіді Роджера Желязни, Волтера Джона Вільямса, Говарда Валдорпа, Льюїса Шайнера й самого Джоржда Мартіна. У розширене видання збірки також включено розповіді, створені на основі першого етапу виникнення всесвіту «Диких карт». Їх автори — видатні письменники, такі як: володар літературної премії «Г’юґо» Девід Левін, знаменитий сценарист і романіст Майкл Кассатт і автор бестселерів Керрі Вон.

  Вид: 
  Wild Cards (Book 1) Wild Cards (Book 1)

  Книга

  380.00 грн.

  190.00 грн.

  Наявність

  9780575134119

  Мова: Английский

  Видавництво:Orion

  Рік видання: 2012

  Автор: