• Допомога
 • Vocabulaire en Dialogues

  До складу серії входить 2 Товару

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Французский
  Виробник: CLE International
  Рік видання:2017

  Рівень знань CEFR:

  A1 A2 B1 B2 C1 C2

  Серія Vocabulaire en Dialogues 2e Edition — це оновлене видання підручників для вивчення лексики французької мови в контексті, близькому до реального життя, і відповідно до сучасних підходів до викладання іноземної мови. Серія складається з підручників початкового й середнього рівнів.

  Перевага нового видання полягає більшій кількості глав і наявності вправ на розуміння на слух, які допомагають краще опрацювати діалоги кожного уроку. У цьому оновленому виданні ви також знайдете більше кольорових ілюстрацій, які сприяють кращому запам’ятовуванню слів. До підручників додається буклет із перекладом усієї представленої лексики англійською, іспанською та китайською мовами.

  Уроки в підручниках серії Vocabulaire en Dialogues 2e Edition мають таку структуру:

  • перша сторінка представляє близькі до реального життя діалоги. Дійові особи мають різний вік, професії та статус. Діалоги записані на аудіодиску, який додається до підручника
  • друга й половина третьої сторінки присвячені поясненням, завдяки яким учні знайомляться зі значенням нових слів і висловів, а також дізнаються нові слова на дану тему. Завдяки наочному представленню лексики (з ілюстраціями, у таблицях, із протилежними за змістом словами тощо) учні легко запам’ятовують нові слова та вислови
  • половина третьої та четверта сторінки присвячені вправам для тренування вживання нової лексики. Вправи представлені від найлегших до найскладніших. Наприкінці кожного розділу є вправа на розвиток усного мовлення

  Після кожної п’ятої глави ви знайдете підсумковий контроль, який дасть учням змогу побачити, наскільки добре вони засвоїли новий матеріал.

  Підручники серії Vocabulaire en Dialogues — чудове доповнення до загального курсу французької мови. Їх можна використовувати як для роботи в класі, так і для самостійного навчання. Самостійна робота учнів можлива завдяки відповідям до всіх вправ і підсумковим контролям, які знайдете наприкінці підручників.

  Теми, представлені в підручниках серії Vocabulaire en Dialogues, забезпечать вам можливість підготуватися до міжнародних іспитів DELF.

  До кожного підручника цієї серії додається аудіодиск із записом усіх діалогів і вправ на розуміння на слух.

  Вид: 
  Vocabulaire en Dialogues 2e Édition ... Vocabulaire en Dialogues 2e Édition Débutant

  Книга

  586.00 грн.

  Наявність
  Підписатися

  9782090380552

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2017

  Автор:
  Vocabulaire en Dialogues 2e Édition ... Vocabulaire en Dialogues 2e Édition Intermédiaire

  Книга

  617.00 грн.

  Наявність
  Підписатися

  9782090380569

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2017

  Автор: