• Допомога
 • Teddy Todd Series

  До складу серії входить 2 Товару

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Английский
  Виробник: Black Swan
  Рік видання:2014

  «Централізація сімейної саги, тонкого відчуття часу й точного розуміння історії світу на найгуманнішому рівні. Винахідливість, яка вражає та засліплює », Daily Mail.

  Лауреат Премії Коста. Міжнародний бестселер № 1.

  Що, якщо тобі нададуть шанс прожити це життя стільки разів, щоб зрештою виправити всі помилки?

  У 1910 році в Англії під час снігового шторму народжується дівчинка. Але вмирає, не встигнувши зробити й першого подиху. У 1910 році в Англії під час снігового шторму народжується така ж дитина. Дівчинка виживає, щоб розповісти свою історію.

  Що, якби у нас був другий шанс? Або третій. Або незліченна кількість шансів, щоб заново прожити життя. Змогли б ви тоді врятувати світ від катастрофи, що насувається? А головне: виникло б у вас таке бажання?

  У романі «Життя після життя» героїня Урсула Тодд знову й знову переживає тяжкі події, які підносить людству минуле століття. Емпатія й дотепність Кейт Аткінсон допомагають відшукати світлі плями навіть на синяво-чорну смугу життя, а також навчитися делікатно звертатися до минулого. Надзвичайно глибокий результат винахідливості письменниці — роман, який демонструє найкраще й найгірше в кожному з нас.

  «Боги серед людей» — це історія Тедді Тодда, поета-мрійника, бомбардувальника, героя Другої світової війни, чоловіка, батька й дідуся, який дрейфує між небезпеками та благами ХХ століття. Попри відвагу, яку він проявив у воєнні роки, йому належить зібрати всю свою волю в кулак перед зустріччю з майбутнім, яке він не в силах передбачити.

  Це захопливий, нерідко іронічний роман, що пробуджує емоції, із проекцією на війну як на велике гріхопадіння людства. Він здатний вплинути не тільки на сучасників, а й на майбутні покоління. Це втілення і торжество магії художньої майстерності. Рідко який читач спростує твердження: Кейт Аткінсон — один із найвидатніших письменників нашого часу.

  Вид: 
  A God in Ruins (Book 2) A God in Ruins (Book 2)

  Книга

  216.00 грн.

  Наявність

  9781784161156

  Мова: Английский

  Видавництво:Black Swan

  Рік видання: 2015

  Автор:
  Life after Life (Book 1) Life after Life (Book 1)

  Книга

  198.00 грн.

  Наявність

  9780552779685

  Мова: Английский

  Видавництво:Black Swan

  Рік видання: 2014

  Автор: