• Допомога
 • Ravenscar Series

  До складу серії входить 2 Товару

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Английский
  Виробник: Harper
  Рік видання:2009

  Уперше відома сім’я Харт постала перед читачами на сторінках книги Барбари Тейлор Бредфорд, «Таємниці ділової жінки (Заможна жінка)». Тепер письменниця знайомить нас із династією, якій немає рівних, — сім’єю Деравенелей.

  Одного холодного дня 1904 року майбутнє сім’ї Деравенелей змінилося назавжди. Сесіль Деравенель розповідає своєму вісімнадцятирічному синові Едварду про те, що його батько, брат, дядько й кузен загинули в пожежі. Після цієї новини частина душі юнака також назавжди відмирає. Але Едварда і його кузена Невіла Уоткінса підозрюють у загибелі родичів. Тому метою свого життя хлопці обрали пошук правди, помсту за загибель рідних і повернення влади над сімейною бізнес-імперією.

  Минає час, і Едвард виростає красивим і харизматичним чоловіком, який розривається між обов’язками й бажаннями. У його житті присутні жінки, заради яких він готовий гори звернути, і лише одна, яка готова ці гори зруйнувати. Але в основі сімейної єдності ховаються безумства й таємниці, а вороги Едварда, своєю чергою, приготували для нього підступні сюрпризи, про які він і не здогадувався. Як ніколи раніше йому необхідно знайти в собі сили, коли дім сім’ї Деравенель почнуть зрадницьки руйнувати зсередини. Хто зрештою очолить династію?

  Влада та гроші, пристрасть і зради, амбіції та відступництво — складові елементи драматичної саги про блискучу «едвардіанську» епоху. В основу роману «Равенскарська династія» лягли історичні факти про інтриги, що відбувалися за часів війни Червоної та Білої троянд, які завдяки неперевершеному таланту Барбари Тейлор Бредфорд чарівним чином втілилися в дивовижну розповідь.

  Вид: 
  The Ravenscar Dynasty (Book 1) The Ravenscar Dynasty (Book 1)

  Книга

  442.00 грн.

  221.00 грн.

  Наявність

  9780007197620

  Мова: Английский

  Видавництво:Harper

  Рік видання: 2007

  Being Elizabeth (Book 3) Being Elizabeth (Book 3)

  Книга

  340.00 грн.

  136.00 грн.

  Наявність

  9780007197668

  Мова: Английский

  Видавництво:Harper

  Рік видання: 2009