• Допомога
 • Les Dossiers Hachette. Decouverte du monde

  До складу серії входить 1 Товар

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Французский
  Виробник: Hachette Education
  Вік:от 11 до 13 років
  Рік видання:2008

  Серія Les Dossiers Hachette складається з додаткових посібників із природничих наук, історії, географії, історії мистецтва, навколишнього світу й природознавства для учнів початкової та середньої школи. Серед книжок цієї серії можна виділити: посібники з історії «Середні віки», «XX століття»; книжки «Простір», «Час», «Моє тіло і здоров’я», «Еволюція й охорона навколишнього середовища», «Історія мистецтв», «Рослини й тварини», «Школяр і громадянин» тощо.

  Посібники цієї серії — це барвисті зошити для учнів, які в цікавій формі представляють матеріал зі шкільної програми й додаткову інформацію. Учням пропонується познайомитися з новою інформацією завдяки невеликим текстам, ілюстраціям та іншим автентичним документам. Виконуючи різні завдання, учні зможуть перевірити, наскільки засвоїли новий матеріал. Учні не просто пасивно ознайомлюються з новою темою — вони активно беруть участь, відповідаючи на запитання, висловлюють різноманітні припущення й отримують інформацію для роздумів. Складна лексика й вислови пояснюються окремо.

  Книжки для вчителя для посібників із серії Les Dossiers Hachette можна завантажити на сайті www.enseignants.hachette-education.com

  Серія Les Dossiers Hachette. Decouverte du monde незамінна в білінгвальних класах і школах. Також книжки цієї серії можуть стати додатковим посібником під час вивчення французької мови та ознайомити учнів із навколишнім світом і його історією французькою мовою.

  Вид: 
  Les Dossiers Hachette. Découverte du monde ... Les Dossiers Hachette. Découverte du monde Cycle 3: Le XXème Siècle et notre époque Livre de l'élève

  Книга

  228.00 грн.

  114.00 грн.

  Наявність

  9782011174468

  Мова: Французский

  Видавництво:Hachette Education

  Вік: від 11 до 13 років

  Рік видання: 2008

  Автор: