• Допомога
 • Exercices Audio de Grammaire Progressive du Français

  До складу серії входить 2 Товару

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Французский
  Виробник: CLE International
  Рік видання:2005

  Рівень знань CEFR:

  A1 A2 B1 B2 C1 C2

  Серія Exercices Audio de Grammaire Progressive du Francais презентує підручники з граматики з діалогами, які ілюструють кожну граматичну тему. У цій серії є два підручники: початкового й середнього рівня.

  У кожному уроці підручників цієї серії ви знайдете діалоги та вправи, що дають змогу систематизувати представлений матеріал (за типом «запитання / відповіді»). У цих підручниках, як у зошитах із вправами, ви можете записувати відповіді на запитання.

  Кожна сторінка підручників пропонує учням невелике правило з граматики й кольорову ілюстрацію до діалогу. Ілюстрації можна використовувати для роботи в класі, тренуючи таким чином граматику, лексику й уміння вибудовувати своє мовлення. Ці підручники можна також використати для самостійної роботи учнів.

  У наборі з підручниками йде аудіодиск MP3 із записами загальною тривалістю близько чотирьох годин. Аудіоматеріал записаний із необхідними паузами для того, щоб дати учневі змогу самостійно дати правильну відповідь на запитання.

  Вид: 
  Exercices Audio de Grammaire Progressive du ... Exercices Audio de Grammaire Progressive du Français Intermédiaire Cahier d'exercices

  Робочий зошит

  445.00 грн.

  178.00 грн.

  Наявність

  9782090334647

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2006

  Exercices Audio de Grammaire Progressive du ... Exercices Audio de Grammaire Progressive du Français Intermédiaire Livre avec CD audio

  Підручник

  606.00 грн.

  242.40 грн.

  Наявність

  9782090337280

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2005