• Допомога
 • Conjugaison Progressive du Français

  До складу серії входить 2 Товару

  • facebook
  • twitter

  Характеристики серії:

  Мова: Французский
  Виробник: CLE International
  Рік видання:2018

  Рівень знань CEFR:

  A1 A2 B1 B2 C1 C2

  Серія Conjugaison Progressive du Francais присвячена дієвідміні французьких дієслів. Вона складається з двох підручників початкового й середнього рівнів. Початковий рівень відповідає рівням А1—А2 Загальноєвропейської системи, середній відповідає рівням А2—В1 Загальноєвропейської системи.

  Ці підручники — необхідний додатковий посібник під час вивчення французької мови. Вони дають змогу освоїти форми дієслів.

  Підручники серії Conjugaison Progressive du Francais мають зрозумілу та просту структуру: на лівій сторінці — правило, на правій — вправи. Матеріал підручників відповідає заявленому рівню загальноєвропейської системи. Він представлений у логічній послідовності: від легшого до складного.

  Підручники серії Conjugaison Progressive du Francais можна використовувати як для роботи в класі, так і для самостійного навчання. Для самостійної роботи можна додатково придбати книжку з правильними відповідями. Дієслова, представлені в підручнику, допоможуть доповнити підготовку до міжнародних іспитів.

  У підручниках серії Conjugaison Progressive du Francais ви знайдете аудіодиск із записом тривалістю 30 хвилин для виконання вправ на розвиток комунікативних навичок. Також до підручників додається веб-брошура з доступом до інтерактивних вправ в інтернеті.

  Вид: 
  Conjugaison Progressive du Français 2e ... Conjugaison Progressive du Français 2e Édition Intermédiaire Corrigés

  Збірник відповідей

  182.00 грн.

  91.00 грн.

  Наявність

  9782090381368

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2013

  Conjugaison Progressive du Français ... Conjugaison Progressive du Français Débutant Corrigés

  Збірник відповідей

  308.00 грн.

  Наявність

  9782090384444

  Мова: Французский

  Видавництво:CLE International

  Рік видання: 2018

  Автор: