• Допомога
 • Книга Renaissance

  Taschen автор Manfred Wundram 2016 рік, 96 стор.

  433,00 грн
  Наявність
  Підписатися
  Ми повідомимо Вам як тільки товар з'явиться в наявності
  • facebook
  • twitter

  Швидка доставка

  Як правило, товар відправляється протягом 48-ми годин після оформлення замовлення.

  Опис

  Характеристики товару:

  ISBN:9783836547598
  Серія: Basic Art Series
  Мова: Англійська
  Виробник: Taschen
  Категорія: Живопис та мистецтво
  Рік видання: 2016
  Тип товару: Книга
  Переплетення: Твердий
  Оформлення: Суперобкладинка
  Кількість сторінок: 96
  Розміри (мм): 260 x 210 x 13

  Мистецтво, яким ми знаємо його сьогодні, ніколи б не існувало без епохи Відродження. Як феномен і рух, який зробив справжню революцію в концепції західного світогляду, цей період надав непомірний вплив на європейське мистецтво, архітектуру, літературу і науку. Відродження буквально звільнило сучасний світ з пут Середньовіччя.

  Хронологічний відлік епохи Відродження починається з кінця XIV століття в Італії. Вона утримувала позиції протягом наступний кількох століть, взявши за центри динамічного розвитку Флоренцію, територію сучасного Бенілюксу та Німеччини. Інтелектуальна база даної течії грунтувалася на гуманізмі, ідеї якого були запозичені з класичної грецької філософії. Представники мистецтва, науки, літератури і політики, які були прихильниками Відродження, стверджували, що «людина є міра всіх речей». Повертаючись до джерел античності, вони мали намір зрушити рамки середньовічної схоластики.

  Під впливом гуманізму художники вивели вивчення анатомії і геометрії на новий рівень, що допомогло досягти максимальної точності в зображенні людського єства, а також докорінно змінити перспективу і по-новому відтворити досвід людини в просторі. Фламандські художники, як Брейгель, привнесли в пейзажі і натюрморти нові техніки і ідею повсякденної чуттєвості. В цей час як в Німеччині Дюрер і Кранах стали винахідниками безпрецедентної драми і нової психології, яку вони використовували в своїх гравюрах.

  У цьому випуску серії Basic Art від видавництва TASCHEN представлений той інформаційний базис, який забезпечить вам уявлення про розмах впливу епохи Відродження: від Флоренції до Нюрнберга і від Венеції до Брюгге. Завдяки світочам і менш відомим прихильникам руху, його соціальним і політичним обставинам, його відгалуженням, розвитку протягом часу і географічному простору, ми маємо можливість спостерігати цей дивовижний феномен, який не одне століття надихнув на зміни, які в свою чергу запропонували світу виняткових геніїв, географічну і національну різноманітність, еволюцію світогляду і уявлення про світ.

  В даному виданні представлені наступні діячі епохи: Фра Анджеліко, Джованні Белліні, Ієронім Босх, Сандро Боттічеллі, Пітер Брейгель, Лукас Кранах Старший, Альбрехт Дюрер, Ель Греко, Маттіас Грюневальд, Ганс Гольбейн Молодший, Фра Філіппо Ліппі, Мазаччо, Мікеланджело, Тінторетто, Тіціан, Паоло Уччелло, Веронезе і Леонардо да Вінчі.

  Рев’ю поки що не додали жодного рев’ю

  Авторизуйтеся, щоб написати рев’ю
  • Як правильно написати рев’ю?

   Що варто писати?
   • Що Вам сподобалося або не сподобалося й чому — розкажіть деталі.
   • Уникайте кліше й пишіть відверто.
   • Правильно оберіть свою назву огляду (заголовок) — це перше, що побачать люди, тож зверніть на це увагу.
   Чого писати не варто?
   • Не використовуйте нецензурну лексику, непристойності.
   • Не зазначайте особистих даних, номерів телефонів, електронних адрес тощо
   • Не публікуйте ніякої інформації, яка може змінитися. Наприклад: ціна або акційна інформація.
   • Не публікуйте відповідей до вправ, а також не повідомляйте про сюжетні повороти чи кінцівку!

  Написати рев’ю

  Заповніть обов’язкове поле
  Поставте оцінку
  Заповніть обов’язкове поле

  Хочете порекомендувати книги?