• Допомога
 • Книга John le Carré: The Biography

  Bloomsbury автор Adam Sisman 2016 рік, 672 стор.

  418,00 грн
  Наявність
  Підписатися
  Ми повідомимо Вам як тільки товар з'явиться в наявності
  • facebook
  • twitter

  Швидка доставка

  Як правило, товар відправляється протягом 48-ми годин після оформлення замовлення.

  Опис

  Характеристики товару:

  ISBN:9781408849460
  Мова: Англійська
  Виробник: Bloomsbury
  Жанр: Сучасна, Трилери
  Рік видання: 2016
  Тип товару: Книга
  Переплетення: М’який
  Кількість сторінок: 672
  Розміри (мм): 198 x 129 x 42

  З моменту публікації роману «Шпигун, котрий прийшов з холоду» ім’я Джона Ле Карре стало узагальненим, а Девід Корнвелл, що стоїть за псевдонімом автора, як і раніше залишається загадкою для суспільства. Натхнення для творчості він шукав у своєму житті, тому у творах письменника трапляються фактологічні проблиски його власної біографії. У сюжеті його життя правда переплелася з вигадкою, тому до сьогодні один із найуспішніших у світі письменників залишається непізнаним до кінця.

  Біограф Корнвелла, Адам Сісман, розкриває витоки тем любові й ізоляції, які походять із самотнього дитинства письменника й відобразилися в його літературі. Ідеться про від’їзд матері Корнвелла, після якого настали «шістнадцять безрадісних років» сумнівної турботи з боку батька — енергійної й чарівної людини, яка виявилася спокусливим шахраєм з украденими автомобілями «Бентлі», або, простіше кажучи, з боку «абсолютно нікчемного батька, який міг щиро класти одну руку на твоє плече, а другу — у твою кишеню». Описуючи доросле життя Корнвелла, автор зачіпає вербування в MI5 і MI6, одруження й сімейне життя, а також сходження на «Олімп слави» як генія шпигунського роману. З людського погляду Сісман досліджує ідею феномена шпигунства та його значення в історії, ступінь переосмислення зради на користь любові, а також нескінченну потребу в прощенні, переважно самого себе.

  Під час створення біографії Адам Сісмай особисто співпрацював з Девідом Корнвеллом. Він був допущений до приватного архіву його записів і небачених раніше фотоматеріалів, а також до людей, які зіграли важливу роль у житті письменника: членів сім’ї, друзів, ворогів, колишніх колег і колишніх коханих. Сісмай написав не просто пізнавальну біографію, а історію, яка проливає світло на «людини з холоду», чий складний, заплутаний і переповнений зрадами життєвий шлях був не менш дивним, ніж сюжет будь-якого з його романів. «Я — брехун», — написав Корнвелл. «Я народжений, щоб брехати, вихований на брехні й навчався в цій брехливій індустрії, де відточував свою майстерність у ролі романіста».

  Це повна біографія одного з найвидатніших сучасних авторів, якого Ієн Мак’юен описав як «можливо, найвидатнішого британського романіста другої половини двадцятого століття».

  Рев’ю поки що не додали жодного рев’ю

  Авторизуйтеся, щоб написати рев’ю
  • Як правильно написати рев’ю?

   Що варто писати?
   • Що Вам сподобалося або не сподобалося й чому — розкажіть деталі.
   • Уникайте кліше й пишіть відверто.
   • Правильно оберіть свою назву огляду (заголовок) — це перше, що побачать люди, тож зверніть на це увагу.
   Чого писати не варто?
   • Не використовуйте нецензурну лексику, непристойності.
   • Не зазначайте особистих даних, номерів телефонів, електронних адрес тощо
   • Не публікуйте ніякої інформації, яка може змінитися. Наприклад: ціна або акційна інформація.
   • Не публікуйте відповідей до вправ, а також не повідомляйте про сюжетні повороти чи кінцівку!

  Написати рев’ю

  Заповніть обов’язкове поле
  Поставте оцінку
  Заповніть обов’язкове поле

  Хочете порекомендувати книги?