• Допомога
 • Книга How to be a Gentlewoman

  Cassell автор Lotte Jeffs 2019 рік, 256 стор.

  570,00 грн
  Наявність
  • facebook
  • twitter

  Швидка доставка

  Як правило, товар відправляється протягом 48-ми годин після оформлення замовлення.

  Опис

  Характеристики товару:

  ISBN:9781788401432
  Мова: Англійська
  Виробник: Cassell
  Категорія: Саморозвиток та особистісне зростання
  Рік видання: 2019
  Тип товару: Книга
  Переплетення: Твердий
  Кількість сторінок: 256
  Розміри (мм): 224 x 143 x 25

  Джентльменка — жінка, яка дотримується старомодних цінностей, але не гребує сучасними поглядами й невимушеним світоглядом. Вона використовує свою впевненість собі на благо, але не хизується цим, а її оптимізм здатний надихати інших на відчуття щастя від життя.

  Щоб відповідати необхідним вимогам, сучасним жінкам доводиться перебувати під постійним тиском: бути класними, розумними, з підтягнутими фігурами (але не занадто худими!), кумедними (але не стервозними), хорошими друзями, партнерами та членами сім’ї. Ми хочемо досягати успіху й отримувати похвалу на роботі, мати власну думку про політичну ситуацію, мистецтво та літературу й навіть... про Каньє Веста. Ми більш охоче прагнемо залучити якомога більше фоловерів в Instagram, ніж бажаємо працювати над реальними стосунками з коханими або друзями. Щастя стало лише ще одним пунктом у переліку щоденних справ. Ця книга призначена для кожної жінки, яка прагне стати найкращою версією себе й отримувати задоволення від життя.

  Ця сучасна англійка розповість вам про те, як бути справжніми джентльменками. Ви дізнаєтеся, як використовувати електричний дриль, як правильно щоранку заправляти ліжко й ніколи не їсти ланч на робочому місці. Вона вирушить разом з вами на перше побачення, на вечірку, де ви запитаєте когось, «чим вони цікавляться?», замість «чим вони займаються?». Або на звану вечерю, куди можете з’явитися із запізненням на 11 хвилин. Авторка поділиться з вами секретами таємничості, флірту й ненудного обіду наодинці, правильного підходу до проведення весіль і приготування вечері на кухні (з пивом) до кінця робочого дня, дня народження, класного побачення, а ще — навчить не запитувати про те, як дістатися додому (адже ви і так все дізнаєтеся).

  How to be a Gentlewoman — це зрозуміла й переконлива стратегія для життя з флером чарівності, пристрасті, впевненості, уважності й самоконтролю. У кожному розділі ви знайдете індивідуальні приклади й забавні історії, кожна з яких завершиться списком адекватних і не дуже «негласних правил».

  Замість того, щоб трощити все на своєму шляху, гнути свою лінію, бути начальницею в поведінці, а не за покликанням, чи не приймати правила «тонкого мистецтва пофігізму», на сторінках цієї книги ви дізнаєтеся, як знайти неймовірну жіночу силу й залишатися м’якою в брутальному сучасному світі.

  Рев’ю поки що не додали жодного рев’ю

  Авторизуйтеся, щоб написати рев’ю
  • Як правильно написати рев’ю?

   Що варто писати?
   • Що Вам сподобалося або не сподобалося й чому — розкажіть деталі.
   • Уникайте кліше й пишіть відверто.
   • Правильно оберіть свою назву огляду (заголовок) — це перше, що побачать люди, тож зверніть на це увагу.
   Чого писати не варто?
   • Не використовуйте нецензурну лексику, непристойності.
   • Не зазначайте особистих даних, номерів телефонів, електронних адрес тощо
   • Не публікуйте ніякої інформації, яка може змінитися. Наприклад: ціна або акційна інформація.
   • Не публікуйте відповідей до вправ, а також не повідомляйте про сюжетні повороти чи кінцівку!

  Написати рев’ю

  Заповніть обов’язкове поле
  Поставте оцінку
  Заповніть обов’язкове поле

  Хочете порекомендувати книги?